Książkowy hit: Paryski Szyk. Podręcznik Stylu

2012-06-11 12:49:33

Autor:

Czyli obowiązkowa lektura dla każdej fashionistki. W księgarniach od wtorku!

Bez nazwy.jpg

Już jutro, 12 czerwca do księgarń wchodzi najnowsza pozycja z cyklu „obowiązkowych” dla wszystkich szanujących się fashionistek – „Paryski Szyk. Podręcznik stylu”.

Z najnowszej pozycji wydawnictwa Rebis dowiecie się w czym tkwi tajemnica paryskiego szyku. Autorka książki - Ines de la Fressange  jest jedną z najsłynniejszych modelek i francuskich ikon stylu, która na łamach swojego ilustrowanego dzieła zdradza gromadzone przez dziesięciolecia pracy w świecie mody sekrety stylu i urody. Daje wskazówki, jak ubierać się w paryskim stylu, i pokazuje, jak stworzyć swoją garderobę, opierając się na zaledwie siedmiu podstawowych elementach i kilku dodatkach.

Jej ulubione źródła odkryć z dziedziny mody, urody i dekoracji wnętrz, zarówno te paryskie, jak i internetowe, wzbogacone zostały fotografiami jej córki Nine oraz uroczymi szkicami i zdjęciami autorstwa samej Ines. Znajdziecie tu również  przewodnik po jej sekretnym Paryżu – po hotelach i restauracjach oraz niezwykłych miejscach na wycieczki, także dla całej rodziny.

Redakcja już się w niej zaczytuje. W końcu stylu można uczyć się całe życie.

Drukuj

pozostało 1000 znaków
Skomentuj
dodaj komentarz
1 komentarzy
Matilda 3 lata temu

Super!
Zachęcona recenzjami kupiłam Paryski szyk i zachwyciłam się nim od razu! Książka wygląda jak stary pamiętnik, bardzo ładnie oprawiony, a zawartość- niektóre rady oczywiste, ale większość to bardzo proste sposoby, aby być stylową kobietą. Bardzo mi się podoba, no i super zdjęcia!